چی‌کارا سعی دارد از حضور متخصصین و خدمت‌رسان‌هایی استفاده کند که شهروندان از تحقیق و پرس‌وجو در مورد تعهد، تخصص و معتمد بودن نیروهای متخصص در زمینه‌های مختلف بی‌نیاز باشند و صرفا با مراجعه به اپلیکیشن «چی‌کارا» و به‌صورت مجازی و آنلاین خدمات و تعمیرات مورد نیاز خود را در تمام ساعات شبانه‌روز ثبت سفارش نمایند.

در شرایط اخیر یکی از مهم ترین نکته برای چی کارا حفظ سلامت و رعایت مسائل بهداشت مشتری و متخصصین چی کارا می باشد.

ما به دنبال روش هایی هستیم تا سلامت و ایمنی مشتری و متخصصین خود را تا حد امکان تضمین کرده و بحران شرایط را با کنار هم بودن کمتر کنیم.

برای پیشگیری از گسترش یا ابتلا به ویروس چه باید کرد؟

دست‌هایتان را مرتب با آب و صابون بشویید یا از مایع ضدعفونی کننده استفاده کنید.

هنگام سرفه یا عطسه دستمال کاغذی جلوی دهانتان بگیرید.

دستمال استفاده شده را دور بیندازید و سپس دستانتان را بشویید.

اگر دستمال ندارید از آستینتان استفاده کنید.

از لمس کردن چشم‌ها، بینی و دهان با دستان شسته‌نشده پرهیز کنید.

از تماس با کسانی که بیمارند خودداری کنید.

ویروس کرونا چیست؟

آنچه موجب ترس و بیماری بسیاری از هموطنان ما شده، ویروسی است که اولین بار در شهر ووهان چین شناسایی و این ویروس جدیدترین آنها از خانواده ویروس های کرونا است. این ویروس به نام COVID-19 نامگذاری شده که نسخه های قدیمی تر این ویروس مانند سارس SARS در چین و دیگر کشورها، از جمله ایران تا حدودی همه گیر شد این ویروس معمولاً ازطریق سرفه و عطسه، تماس شخصی با فرد آلوده یا لمس کردن سطوح آلوده و پس از آن لمس دهان، بینی و چشم‌ها در بین افراد سرایت می‌کند.

چی کارا در کرونا

نرم افزار چی کارا بر اساس ایجاد کمترین ارتباط متخصصین با مشتری طراحی شده است و شما می توانید از طریق اپ چی کارا متخصص را به درخواست خود نزدیک کنید و بعد از پایان کار از طریق درگاه بانکی هزینه را پرداخت کنید.

تلاش متخصصین ما این است که در صورت حل مشکل به صورت غیر حضوری کار را انجام دهند و در صورت الزام با مشتری ارتباط مستقیم داشته باشند

خدمت رسانان موظف اند در هنگام ورود به منزل ماسک داشته باشند.

توصیه چی کارا:

  • از روش های پرداخت انلاین به جای پول نقد استفاده کنید.
  • فاصله خود را با خدمت رسان رعایت کنید.
  • ترجیحا تهیه لوازم مورد نیاز خدمت را به متخصص بسپارید و فاکتور را از ایشان بخواهید و برای خرید لوازم منزل را ترک نکنید.
  • در صورت رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی توسط خدمت رسان حتما به چی کارا اطلاع دهید.

چی کارا در کنار شماست تا در این شرایط خاص برای خدمات منزل و محل کارتان نیاز به ترک آن نباشد.متخصصین چی کارا با رعایت مسائل بهداشتی آماده ارائه خدمت به شما هستند.همین حالا اپ چی کارارو دانلود کن و از خدمات متنوعش استفاده کن

همچنین می توانید به صورت تلفنی هم از خدمات چی کارا استفاده کنید.

شماره تماس برای ثبت تلفنی سفارشات :05137676070