چی کارا یک سامانه هوشمند درخواست خدمات است که نیاز شما را از همه ی جنبه های برطرف می کند. اگر نیاز به نظافت، تعمیر لوازم خانگی، خدمات پرستاری، خدمات مشاوره ای و آموزشی و … داشته باشید، چی کارا بهترین خدمت رسانان را به شما معرفی می کند و بصورت کامل پشتیبانی سفارش شما را بر عهده می گیرد. برای استفاده از خدمات چی کارا نیاز است که دانلود نرم افزار چی کارا (چیکارا) را انجام دهید.

نرم افزار چی کارا برای پلتفرم های ios و اندروید ارائه شده است که می توانید، آن ها را دانلود کنید. همچنین بدون نیاز به نصب اپلیکیشن می توانید از سایت چی کارا سفارش خود را ثبت کنید و از خدمات چی کارا استفاده کنید.

چرا باید از چی کارا استفاده کنید؟

دلایل مختلفی برای استفاده از خدمات چی کارا وجود دارد که در ادامه به مهم ترین آن ها می پردازیم:

پشتیبانی کامل

شاید برای شما پیش آمده باشد که برای تعمیر یخچال منزلتان از یک فرد که آگهی آن را در اینترنت یا روزنامه پیدا کرده اید اما فرد مورد نظر رفتار خوبی با شما نداشته است و شما نمی دانستید که چکار باید بکنید؟ یا فرد مورد نظر قیمت بیشتری از بابت اجرت و حق زحمت از شما دریافت کرده است و …! برای حل این مشکل ها باید چکار کرد؟

چی کارا برای تمامی این اتفاقات در کنار شماست تا از این بابت ها هیچ نگرانی نداشته باشید و دیگر چالش های روش های سنتی را تجربه نکنید!

خدمت رسانان متعهد و متخصص

در چی کارا افراد با دقت خاصی انتخاب می شوند و چند مرحله صحت سنجی دارند! پس از اثبات تخصص فرد، فرد باید گواهی عدم سوپیشینه خود را به چی کارا بدهد تا خدماتش در چی کارا فعال شود. شما با دانلود نرم افزار چی کارا برای موبایل خود از بهترین خدمت رسانان در هر زمینه ای می توانید استفاده کنید! این کار به شما کمک می کند تا دیگر نیاز نباشد به دنبال افراد متخصص بگردید.

خدمات جامع و کامل

شما با دانلود نرم افزار یا اپلیکیشن چی کارا می توانید به انواع خدماتی که ممکن است در طول روز نیاز داشته باشید، دسترسی داشته باشید، تمامی خدماتی که در دسته های زیر وجود دارند در سامانه ارائه خدمات و تعمیرات در منزل چی کارا به شما ارائه می شوند:

–    نظافت

–    تاسیسات و لوله کشی

–    خدمات خانگی(ساختمانی)

–    لوازم خانگی

–    تزئینات منزل

–    برق و الکترونیک

–    خدمات خودرو

–    حمل وجابه جایی

–    کامپیوتر و موبایل

–    آموزش و مشاوره

–    تشریفات

–    بهداشتی و مراقبتی

–    سالمند

–    تور و تفریحی