درباره ما

«چی‌کارا» یکی از محصولات پلت‌فرمی شرکت کارآفرینان راه اندیشه کاراتوس می‌باشد و از زمستان سال ۱۳۹۶ آغاز به‌کار نموده است.

این پلت‌فرم با استفاده از دانش بومی و با کمک فن‌آوری اطلاعات توانسته است به آسانی و به‌صورت کنترل شده و تحت نظارت، نیروهای متخصص و معتمد را به متقاضیان آن خدمات ارتباط دهد و ثبت سفارش رایگان در طول شبانه‌روز و برای طیف گسترده‌ای از خدمات و تعمیرات مورد نیاز در منزل و محیط کار را از طریق اپلیکیشن و یا وب‌سایت امکان پذیر نماید.

ما خدمات آنلاین را می‌شناسیم، در واقع به همین دلیل پلتفرم حاضر را برای متحول کردن ارائه خدمات در منازل ایجاد کردیم

اهداف ما

«چی‌کارا» سعی دارد از حضور متخصصین و خدمت‌رسان‌هایی استفاده کند که شهروندان از تحقیق و پرس‌وجو در مورد تعهد، تخصص و معتمد بودن نیروهای متخصص و خدمترسان در زمینه‌های مختلف بی‌نیاز باشند و صرفا با مراجعه به اپلیکیشن «چی‌کارا» و به‌صورت مجازی و آنلاین خدمات و تعمیرات مورد نیاز خود را در تمام ساعات شبانه‌روز ثبت سفارش نمایند.

مأموریت ما

مأموریت ما ایجاد روشی برای کمک کردن و دست‌یابی آسان و راحت‌تر شما برای برآورده شدن نیازهای خدماتی روزمره است. روشی باارزش تر و مقرون به صرفه‌تر از روش‌های متداول سنتی. شما در این روش از نظارت بر انجام خدمات و همراهی در ارائه خدمات توسط پشتیبانان «چی‌کارا» بهره‌مند می‌شوید و با اطمینان خاطر کار را به متخصصین «چی‌کارا» می‌سپارید.

ما در «چی‌کارا» معتقد هستیم که راهی برای ارائه بهتر خدمات روزمره به شهروندان ایرانی وجود دارد.

همه کارا با «چی‌کارا»

ثبت سفارش رایگان برای طیف گسترده‌ای از خدمات و تعمیرات روزمره و موردنیاز در منزل و محیط کار و به‌صورت ۲۴ ساعته از طریق اپلیکیشن و یا وب‌سایت امکان‌پذیر است. شما بعد از ثبت سفارش منتظر دریافت پیشنهاد متخصص و خدمت‌رسان از طریق اپلیکیشن می‌شوید و همه ارتباطات تا پایان انجام خدمت بر اساس سازوکار تعریف شده در اپلیکیشن ادامه می‌یابد و حتی پرداخت را هم از درگاه اپلیکیشن انجام خواهید داد!

اطمینان خاطر از کیفیت خدمات

همه نیروهای متخصص و خدمت‌رسان‌ها از نظر فردی و تخصص فنی تایید صلاحیت شده‌اند تا شما بتوانید با اطمینان خاطر بیشتری به آنها اعتماد کنید. همچنین به واسطه سیستم نظرسنجی و امتیازدهی که در پایان انجام هر خدمت و توسط شما در اپلیکیشن انجام می‌شود، همواره کیفیت خدمات ارائه ‌شده و میزان مهارت متخصصین پایش می‌شود و تحت کنترل قرار می‌گیرد تا بتوانیم رضایت شما کاربر گرامی را جلب نماییم.

از «چی کارا» اپلیکیشن جامع ارائه خدمات و تعمیرات در کتاب وکیل سایبری به عنوان کسب و کار معتبر اینترنتی نام برده شده است.