چی کارا چجور جایی هست؟

هوا گرم‌ شده است؟ مهمان دارید و هنوز خانه‌تان آماده نیست؟ لوازم منزل تون خراب شده؟ از همه مهمتر، متخصص قابل اعتمادی که هزینه هاش هم برای شما به صرفه باشه سراغ ندارید؟ ما حواسمون به شما هست تا در هرلحظه شما احساس آرامش، آسایش و امنیت کنید. فقط کافیه در کمتر از 1 دقیقه ثبت سفارش کرده تا خدمت رسان مناسب رو پیدا کنید.شبکه خدمت رسانان ما در هر لحظه در کنارتان هستند. لازم نیست دیگر نگران باشید. تغییر سبک زندگیتون رو با ما تجربه کنید.

در حال حاضر خدمت رسانهای زیادی را بررسی کرده‌ایم و از میان آن‌ها کارآزموده ها و افراد قابل اعتماد را برگزیده‌ایم. متخصصان برگزیده‌ی ما قادرند تمام کارهای کوچک و بزرگ شما را انجام بدهند.

توجه! ثبت سفارش هیچ هزینه ای برای شما ندارد

چی کارا یکی از محصولات پلتفرمی شرکت کارآفرینان راه اندیشه کاراتوس است که در سال 1396 هجری شمسی، توسط سه تن از افراد فعال در زمینه ارائه خدمات و مدیریت مجموعه های موفق تاسیس شد.

چی کارا این امکان را به کاربران خود می دهد تا هر خدمتی را که در منزل مورد نیازشان است از طری اپلیکیشن به سهولت و در هر ساعتی از شبانه روز سفارش دهند. این خدمات از نظافت و پذیرایی گرفته تا بازسازی و دکوراسیون منزل را شامل می شوند.

این پلتفرم با استفاده از دانش فناوری اطلاعات تیم توسعه‌دهنده خود، انواع نیروهای خدماتی متخصص و معتمد را مستقیما به متقاضیان آن خدمات متصل می‌کند.

از مهمترین اهداف این پلتفرم، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

– رفع دغدغه‌های مربوط به خدمات منزل برای مشتریان

– ایجاد تحول در زمینه خدمات منزل

– ایجاد اشتغال برای بسیاری از کسانی که توانایی انجام کار فنی دارند، ولی به دلیل نبود سرمایه قادر به معرفی خود و ارتباط با مشتری نهایی نیستند

نیروهای خدمت رسان دارای گواهی عدم سوء پیشینه و عدم اعتیاد بوده و از دیگر فیلترهای تایید صلاحیت عبور کرده‌اند تا مشتری بتواند به آنها اعتماد کند.

همچنین، به دلیل سیستم ارزیابی و امتیازدهی توسط مشتریان، کیفیت خدمات ارائه‌شده همواره رو به بهبود بوده و در نهایت خدمات با کیفیت بالاتری نسبت به میانگین کیفیت خدمات سنتی ارائه می‌شود.

چی کارا فرصت مناسبی برای نیروهای نظافتی، پرستاری، باغبانی، تعمیراتی و تاسیساتی است که در هر زمان و مکانی که مدنظرشان است، به کسب درآمد بپردازند.

برای پیوستن به خانواده بزرگ چی کارا فرم همکاری را تکمیل کنید...ما با شما تماس می گیریم ...

درخواست فرم همکاری
آدرس

دفتر مشهد : ملک آباد ، خیابان شهید حسن علیان، شهید علیان 10، پلاک 24 طبقه همکف

شماره تماس

051-37676070

ایمیل

info@cheekara.ir